ESTANTENE/Mizah&Geyik
ESTANTENE/Mizah&Geyik
ESTANTENE/Mizah&Geyik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mizah, fıkra, geyik, diziler

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Danimarkada Bir Otel

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Danimarkada Bir Otel  Empty
MesajKonu: Danimarkada Bir Otel    Danimarkada Bir Otel  I_icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 11:42 pm

Adamın biri iş gezisi için Danimarkaya gitmiş. İşlerini hallettikten sonra akşam barda bir kadeh içip odasına çıkmış. Tam uyumaya hazırlanırken kapı çalınmış, karşısına dünya güzeli bir hatun çıkmış. Adam tam yanlış odaya geldiğini söylemeye çalışırken kadın parmağını onun dudağına dayayarak susturmuş. - Buraya senin için geldim. Kadınla sabaha kadar beraber olduktan sonra mutlu bir şekilde aşağı inip resepsiyona uğramış. - Benim borcum ne kadar ? Katip gülümseyerek cevaplamış. - Borcunuz ödendi efendim. Buyrun, bu da bizim hediyemiz" diyerek bir zarf uzatmış. Adam zarfı açtığında içinde 10 000 dolar para olduğunu görmüş.
Yanlışlık olduğunu söylese de hiç bir yanlışlık olmadığını söyleyerek kendisini alana kadar uğurlamışlar. Adam Türkiyeye geldiğinde bunu bütün arkadaşlarına anlatmış ama kimseyi inandıramamış. Adamın anlattıklarından birinin yolu Danimarkaya düsünce ne olur ne olmaz diye oteli denemeye karar vermiş. Aksam gelip odaya çıkmış. Bu sefer inanılmaz güzellikte bir kumral gelmis. Onunla sabaha kadar beraber olmuşlar. Adam arkadaşının yaptığı gibi aşağı inerek hesabı sormuş. Kendisine bir zarf vermişler. Adam zarfı açtığında içinde 5000 dolar görmüş. Gülümseyerek sormuş. - Neden bana beşbin dolar? Burada kalan başka bir Türk arkadaşıma 10 000 dolar vermissiniz. Katip biraz düşündükten sonra hatırlamış... - Haaaa, o arkadaşınız. Ama onunki birinci kanalda yayınlanmıştı.
http://lord35.yetkinforum.com

Danimarkada Bir Otel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Danimarkada Bir Otel