ESTANTENE/Mizah&Geyik
ESTANTENE/Mizah&Geyik
ESTANTENE/Mizah&Geyik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mizah, fıkra, geyik, diziler

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Park hali..

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Park hali..  Empty
MesajKonu: Park hali..    Park hali..  I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 5:14 pm

İzmirde,Çok yoğun bir caddede karşıya geçmek için arabaların durmasını bekliyordum.Bir kamyonet kaldırıma çıkmış, lokanta ve bakkalın kapısını kapatmış.Bende arabaların durmasını beklerken,duran arabanın aynasından saçlarımı düzeltiyorum.Kulağıma bir bağırtı geldi.Benimle ilgisi yoktur diye ilğilenmedim.Ses daha yakınlaştı.Hiç tanımadığım bir adam bana küfür ediyordu.Kolumdan tutdu hırpalamaya başladı, diğer esnaflarda bana bağırmaya başladılar.Trafik Polisi geldi.Bana ehliyet ruhsat sordu.Ama ben hala anlıyamadığım için onlar bana küfür ediyor ben onlara bağrıyorum.Ayıranlar oluyor.Ya benimle ne ilgim var diyorum anlatamıyorum.Derken Polis geldi arabaya atıp götürdüler.Karakolda mesele anlaşıldı.Adamın biri arabasını bırakıp gitmiş.Sahibi beni sanmışlar habire beni suçluyorlardı.Derken Lokantacı ve diğerleri benden özür dilemeye başladılar.Lokantacı akşama kadar lokantada yemek yedim
http://lord35.yetkinforum.com

Park hali..
1 sayfadaki 1 sayfası